Четвер, 02.05.2024, 04:21

Головна » 2016 » Квітень » 13 » Поповнення "БДЖОЛЯРІЇ"
Поповнення "БДЖОЛЯРІЇ"

Щороку весною в нашій школі проходить поповнення шкільної родини "БДЖОЛЯРІЇ" серед учнів молодшої школи. Адже, лише проживши певний час шкільним життям, зрозумівши, що таке уроки, вчителі, навчання, домашні завдання, учні першого класу мають змогу вступити у цю спільноту.

Цього року учні самоврядування почали свято , пропонуючи усім дітям позмагатись у спритності розгадування загадок. Далі - дітям показали лялькову виставу , яка була  створена на основі  вірша «СТОЯЛА СОБІ ХАТКА», що написала дитяча поетеса  Наталя Забіла, з певною переробкою від наших учнів. Діти з цікавістю слухали та спостерігали за дійством.

Після вистави пройшов ФЛЕШМОБ, в якому взяли участь усі присутні школярі. Учні намагались у точності відтворити рухи, що їм показували зі сцени. І їм це вдавалося!

Після розважальної частини були проведені обовязкові екзамени для наших наймолодших учнів, щоб перевірити їхні вміння та знання з української мови та математики, після яких приймалось рішення про прийняття двох нових родин до спільноти "БДЖОЛЯРІЇ".

Також учні перших класів на прохання екзаменаторів виконали танок "Диско", який дуже сподобався всім присутнім. (хореограф-постановник Драч Володимир Володимирович).

Після успішного складання іспитів, наша спільнота збільшилась на два вулики: "Дзвіночки" та "Трударики".

Усі учні "БДЖОЛЯРІЇЇ" отримали на згадку про свято емблеми спільноти, а також - чудовий настрій та посмішки.

Переглядів: 527 | Додав: GORDIENKO | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »