Середа, 08.05.2024, 03:09

Літні мовні табори

Створення літніх таборів з іноземних мов у контексті європейської інтеграції України та наближення до європейських стандартів є пріоритетом Міністерства освіти і науки України. Тож цього року наша школа вперше відкриває мовний літній табір «Young Learners».

Мета табору - спонукати школярів практично застосовувати знання з англійської мови, отримані протягом навчального року, мотивувати учнів до вивчення англійської мови в подальшому. У таборі діти матимуть можливість спілкуватися іноземною мовою та брати участь  у різних  ігрових формах діяльності.

Табір розташований на території ЗОШ I-III ст. №2 м. Обухова і розпочинає свою роботу з 30.05. по 13.06.

РЕЖИМ РОБОТИ

мовного пришкільного табору «Young Learners»

9.00 – 9.05

Лінійка. Відкриття табору. Ознайомлення з путівкою дня.

Спортивна хвилинка.

9.05 – 9.30

Ice - breakers

9.30 – 10.30

Практичне заняття згідно плану роботи. Введення нового лексичного матеріалу. Розвиток навичок усного мовлення. Комунікативна діяльність.

10.30 – 11.00

Перерва, релаксація.

11.00 -  11.30

Практичне заняття згідно плану роботи. Автоматизація вживання лексичного та граматичного матеріалу в мовленні. Робота над проектом.

11.30 – 12.00

Підсумки дня, планування.

30 травня

Сьогодні в ЗОШ №2 м.Обухова стартував мовний табір "Young Learners". Учні створювали візитівку та розучували девіз загону. Також створили правила для нашого мовного табору. Початок був плідним.

31 травня

Сьогодні в мовному таборі "Young Learners" відбувся День спорту. Учні грали в рухливі ігри на свіжому повітрі, повторювали лексичний матеріал по темі. Особливо їм сподобалась гра-квест "Treasure Hunt", де школярі шукали скарб, проходячи завдання. Всі учні були активні, команди згуртовані.

1 червня

Цього дня в літньому мовному таборі відбувся день Знавців англійськоі мови. Команди проявляли свої знання з мови, переглядали відео "Цікаві факти про англійську мову", грали в пантоміму. Закінчився день малюнком оригінальних англійських букв на асфальті.

2 червня

День музики. Діти слухали найпопулярніші дитячі пісні англійською мовою. Співали караоке,створювали анімацію до улюбленої пісні.

3 червня

В мовному таборі "Young Learners" учні працювали над проектом "Wild life". Також переглядали мультфільм "King of animals", зображували улюбленого героя мультфільму. "I draw,you draw".

6 червня

В мовному таборі діти продовжили роботу  над проектом «Wild life», де тваринок забражували на асфальті, роблячи підписи англійською мовою.  Такий вид діяльності їм особливо довподоби.  Із задоволенням грали в настільні ігри. Також почитали казку The Little Red Riding Hood, розучили деякі граматичні структури.

7 червня

Сьогодні в таборі «Young Learners» відбувся День британської їжі, з грою «Imagination» , вікториною «Food, delicious food» та настільними іграми. Завершився день переглядом відео «Window on Britain».

8 червня

Цього дня у таборі відбувся День сім'ї. Розпочався він із ігор на свіжому повітрі та розучування ричівок під музику. Далі діти піднялися в клас, де працювали над проектом, що відповідає темі дня "My family". Проте , найбільш учням сподобався конкурс малюнків на асфальті "family in my eyes ".

9 червня

Цей день був присвячений перегляду мультфільмів англійською мовою. Також діти розучили деякі слова,і інсценували уривок із мультфільма. Це супроводжувалось позитивними емоціями та коментами. День кіно закінчилася веселим дозвіллям на свіжому повітрі

10 червня

Сьогодні юні вихованці табору розпочали  « Shopping day”  з гри “Treasure hunt” на стадіоні школи. Учням сподобалось давати команди англійською мовою. Потім провели мовну розминку, зачитуючи скоромовки та прислів’я англійською мовою.

.

Продовжили роботу учні в класі, де готували проекти та проводили підготовку до закриття табору..

13 червня

Сьогодні відбулося закриття мовного табору при ЗОШ I-III ст. №2 м. Обухова «Young Learners». Учні на асфальті писали та малювали свої враження , коментарії від мовного табору. Далі було представлення власних проектів та декламування віршів і скоромовок, вивчених за час перебування в таборі. Мовний табір чекатиме юних знавців англійської мови  наступного літа!!

HAVE FUN !!!!!!

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Мовний табір «Young Learners» працював на базі ЗОШ I-III ст №2 м.Обухова. Метою діяльності мовного табору було спонукання  школярів практично застосовувати знання з англійської мови, отримані протягом навчального року, мотивування учнів до вивчення англійської мови в подальшому. У таборі діти мали можливість спілкуватися іноземною мовою та брати участь  у різних  ігрових формах діяльності.

Життя у мовному таборі було насичене різноманітними подіями.

Найцікавішими та незабутніми були заходи:

- «Відкриття табору» з презентацією та концертною програмою (провела педагог - організатор Мартиненко Н.В.).

- «День спорту» пройшов з іграми, конкурсами, змаганнями, естафетами  « Treasure Hunt»(провела Ставнича В.В.).

- «День знавців англійської мови» , які запам’яталися цікавими завданнями та презентаціями (провели вчителі мовного табору Ставнича В.В. та Мартиненко Н.В.).

«  Травень 2024  »