П`ятниця, 26.04.2024, 04:07

Засідання педагогічних рад

Педагогічна рада  – вищий колегіальний орган управління, який реалізує вияв громадської думки педагогічного колективу.
     Педрада – найважливіша і найбільш демократична форма роботи учительського колективу з метою розв’язання навчальних проблем, удосконалення навчально-виховного процесу й підвищення професійної майстерності педагогів.
    Якщо представити педраду як системоутворюючий чинник розвитку закладу, тобто бачити в ній важливий засіб управління цілісним навчально-виховним процесом, то можна говорити про технологію управління розвитком школи за допомогою системи педагогічних рад. Отже, оновлення змісту освіти слід починати з перегляду підходів до проведення засідань педради.
     Технологія сучасної педради передбачає зміну стратегії управління педпроцесом таким чином, щоб учитель із «незаперечного авторитету» став уважним і зацікавленим співрозмовником і співучасником процесу пізнання.

Засідання педагогічної ради №1

Порядок денний:
  • Аналіз діяльності педколективу у 2015-2016 н.р.
  • Затвердження річного плану роботи школи.
  • Обговорення режиму роботи школи.
  • Організація навчання та роботи шкільного колективу на 2015-2016 н.р.
  •  Затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку.
  • Обговорення посадових обов'язків.
  • Проведення інструктажу з техніки безпеки.
  • Організація індивідуального та інклюзивного навчання.
  • Методичні рекомендації.
  • ін.

Засідання педагогічної ради № 2.

Тема: Роль шкільної методичної служби у створенні методичного середовища для вдосконалення творчої особистості педагога.

Засідання педагогічної ради № 3.

Тема: Роль педколективу з поліпшення правового виховання учнів та запобігання правопорушень.

Засідання педагогічної ради № 4.

Тема: Здоров'язбережувальні  технології - необхідна складова якісної освіти.

Засідання педагогічної ради № 5.

Тема: Розвиток професійної компетентності вчителя як основа підвищення якості освіти в умовах упровадження Державних стандартів.

Засідання педагогічної ради № 6.