Четвер, 25.04.2024, 02:04

Педагогічний колектив

В нашій школі працюють:

1. Шаповал Світлана Василівна – директор школи, учитель вищої категорії, старший учитель.
  2. Загірня Наталія Петрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель вищої категорії.
  3. Старук Лілія Володимирівна – заступник директора з виховної роботи, вчитель етики основ здоров’я, учитель І категорії.
  4. Мартиненко Надія Вікторівна – педагог-організатор, вчитель англійської, російської та іспанської мов, учитель вищої категорії, старший учитель.
  5. Гордієнко Віта Володимирівна – педагог-організатор, вчитель фізики та хімії, учитель ІІ категорії.
  6. Чечко Олена Олександрівна – вчитель історії та правознавства, учитель вищої категорії.
  7. Безкровний Василь Іванович – вчитель трудового навчання, креслення, захисту Вітчизни, учитель вищої категорії.
  8. Комарніцька Олена Володимирівна – вчитель історії та правознавства, трудового навчання, образотворчого мистецтва, учитель ІІ категорії.
  9. Поліщук Віра Володимирівна – вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, учитель вищої категорії, старший учитель.
  10. Руденко Ольга Олександрівна – вчитель природознавства, географії, екології, учитель ІІ категорії.
  11. Ігнатенко Алла Григорівна – вчитель математики, учитель І категорії.
  12. Панченко Оксана Олександрівна – вчитель біології та інформатики, учитель І категорії.
  13. Шардаков Володимир Васильович – вчитель фізичної культури, учитель вищої категорії, старший учитель.
  14. Ставнича Валентина Василівна – вчитель англійської мови, учитель ІІ категорії.
  15. Кабанець Вікторія Петрівна - вчитель початкових класів, спеціаліст.
  16. Зварич Валентина Іванівна – вчитель початкових класів, учитель вищої категорії.
  17. Павліченко Валентина Петрівна - вчитель початкових класів, учитель вищої категорії.
  18. Ханенко Світлана Анатоліївна - вчитель початкових класів, спеціаліст.
  19. Заритова Ірина Леонтіївна - вчитель початкових класів, спеціаліст.
  20. Ленда Оксана Вікторівна - вчитель початкових класів,спеціаліст.
  21. Кабанець Галина Миколаївна – асистент вчителя по роботі з дітьми з ООП, учитель І категорії.
  22. Бахметова Світлана Володимирівна - вчитель української мови, асистент вчителя по роботі з дітьми з ООП, спеціаліст​
  23. Максимова Олена Андріївна – медична сестра, вчитель МСП
  24. Петрик – Лакиза Олена Миколаївна – практичний психолог.
  25. Лиса Віра Михайлівна – бібліотекар.
  26. Олексієнко Катерина Миколаївна - вчитель англійської мови та зарубіжної літератури