П`ятниця, 29.03.2024, 03:43

Звіт за І семестр

Звіт учнівського самоврядування за І семестр 2016-2017н.р.

Першим завданням шкільного колективу на початку навчального року було організувати та провести вибори Президента школи. Вибори пройшли за всіма правилами. Президентом школи залишилась Терещенко Ю. учениця 10 кл.

В кінці вересня було повністю сформовано склад учнівської ради та помічників учнівського самоврядування.

У раді діє чотири комісії. Діяльність учнівського самоврядування здійснюється за чітко складеними планами, засідань учнівської ради та кожної комісії. Засідання проводились кожного місяця, на них вирішувались питання підготовки до свят, шкільних подій та, безпосередньо, питань, що пов’язані з роботою комісій.

Учнівська рада добре розуміла своє завдання та мету роботи в комісіях. Перш за все увага була акцентована на те, що потрібно згуртувати колектив.

Учні, які входять до складу учнівської ради, набули вже деякого досвіду в плануванні. Свій досвід вони передавали молодшим помічникам, які вступили до учнівського самоврядування цього року.

Лідери учнівського самоврядування протягом семестру організовували ряд заходів, а саме:

• До Всесвітнього дня запобігання суїциду, який відбувся 10 вересня., самоврядуванням школи спільно з дирекцією  було організовано флешмоб для учнів школи під назвою  «Не давайте суму жити», а також проведено загальношкільну акцію «За що я люблю життя?» .

• До Олімпійського тижня підготували відео-матеріал «Олімпійська гордість» та спортивні естафети для учнів молодшої та середньої ланок.

• Провели акцію "Щаслива старість самотньою не буває.."

• Провели виховну годину до Дня літніх людей.

• Провели День учнівського самоврядування на день вчителя.

• Провели акцію «Назад у минуле».

• Взяли участь у театральному дійстві  під час «Тижня енергозбереження», проведено конкурс творів на тему «Збережемо енергію разом!» та конкурс малюнків.

• Прийняли участь у КВК «Обери майбутнє»

• Провели акцію «Зміни майбутнє, зупини насильство!»

• Прийняли участь у конкурсі «Професія в моєму об’єктиві»

• Провели змагання для 1-4 та 8-11класів «Козацькі забави»

• Організували візит Св. Миколая до учнів молодших класів.

• Провели майстер-клас для молодшої школи «Ангел для воїна»

Також важливим завданням було – організувати позакласну діяльність молодших школярів. Було розроблено план роботи «Бджолярії».

За І семестр було виконано декілька проектів:

• учнями 1 класу (вч.Ханенко С.А. за підтримки шкільного психолога) проведено перший психологічний зріз «Мій світ у школі.»

• учнями 2-а класу (вч. Заритова І.Л.) проведено 2 проекти :

«Ми – школярі»    та   «Відкрите серце».

• учнями 2-б класу (вч. Кабанець В.П.) проект: «Дива творчості».

• учнями 3 класу (вч. Зварич В.І.) проект : «Ми – школярі».

• учнями 4 класу (вч. Павліченко В.П.) проведено 2 проекти :

«Всезнайки»     та    «Дива творчості».

Висновки:

Учнівське самоврядування в І семестрі 2016-2017 н.р. спрацювало на достатньо дієвому рівні, хоч були досягнення, та ще є недоліки. Найголовніше завдання на наступний семестр полягає в тому, щоб робота учнівського самоврядування була направлена так, щоб від рівня, коли рішення приймається з ініціативи дорослих разом із дітьми до того рівня коли рішення, що приймаються з ініціативи дітей під керівництвом дорослих.

Коли ініціатива належить дітям, вони беруть активну участь у процесі прийняття рішень, але під керівництвом дорослих. Лише через особисту участь вони можуть розвинути власні здібності і навички, сформувати життєві цілі самоствердитись і самореалізуватись, а допомогти їм – завдання всього педагогічного колективу.

«  Березень 2024  »