Вівторок, 16.04.2024, 07:40

Пришкільний літній табір - 2017

Результат пошуку зображень за запитом "Пришкільний літній табір - 2017".Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора канікули. Це яскравий і багатокольоровий час, коли хочеться відпочити та не клопотатися через дрібниці Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером це залишитися без казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг.

Тим часом, організація літнього відпочинку дітей є складовою частиною безперервного та послідовного процесу виховання. Дитячі заклади оздоровлення і відпочинку створюють умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, дають можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд.

29.05.

Сьогодні відбулося відкриття літнього табору "Веселковий Клуб". Наші юні вихованці мовної групи створювали емблему табору, розучували гімн та працювали згідно плану. Учасники групи самопізнання та розвитку працювали в групах та проходили тренінгові заняття.

30.05.

Цього дня учні загону "Rainbow Club " розучували римівки англійською мовою, грали в ігри та творчо розвивалися згідно плану.

Група самопізнання та розвитку виконувала тести та працювали в групах, вчилися взаємодії один з одним.

31.05.

Діти мовної групи пригадували свята та традиції Великобританії.Придумували та  малювали листівки,писали привітання і дарували один одному. Учні групи самопізнання та розвитку проходили тренінг та працювали згідно плану.

1.06.

Сьогодні юні вихованці пришкільного табору провели день на свіжому повітрі, граючи в рухливі ігри та виконуючи вправи присвячені темі "Здоровий спосіб життя".

02.06.

Ось і закінчився перший тиждень в мовному таборі "Rainbow Club". Вчителями була розроблена розважально пізнавальна програма, яка включала в себе не лише вивчення чогось нового,але й рухливі та цікаві ігри.Зокрема сьогодні наші діти вчили карту України, розфарбовували ріки,гори і ліси,а після цього грали в рухливі ігри та в імпровізований американський боулінг.Був веселий тиждень.

06.06.

Учні мовної групи розпочали новий тиждень з роботи над проектом "Food.Delicious food". Вчили скоромовки, грали в ігри та багато малювали.

07.06.

Учні мовного табору розробляли проект "family tree",розучували нову лексику.Ну і, звичайно, не обійшлося без рухливих ігор на свіжому повітрі.

08.06.

Весь сьогоднішній день вихованці мовного табору провели за рухливими іграми. Розучували команди,нову лексику  та вправлялися у швидкості. Спекотне сонечко сьогодні нам не заважало.

09.06.

Сьогодні учні мовного табору їздили на екскурсію до с.Красне,де відвідали міні ферму "Natural Farm". Емоції переповнювали)