Субота, 27.04.2024, 09:01

Історія школи

Будучи маленькою державою, школа, цілком природно, поділяє долю свого народу. Життя школи, як і життя людини, починається з дня народження. Цей день зафіксовано точно – 15 жовтня 1902 року. Саме відтоді і починається відлік часу існування загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 міста Обухова. 1902 рік – церковнопарафіяльна школа. 1928 рік – школа семирічна. 1961 рік – школа стала восьмирічною. 2003 рік – реорганізована в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Школа непоказна і непишна, але до болю рідна і дорога кожному, хто мав щастя навчатися в ній. Стоїть вона на пагорбі вже 114 років і несе людям добро і ласку, мудрість і знання. Щоранку зустрічає вона галасливу дітвору, дає прилисток їхнім пустощам і витівкам, вигадкам і фантазіям. І знаходять тут діти розуміння і підтримку в своїх задумах. За роки свого існування школа дала дорогу в життя тисячам випускників. Сьогодні тут сидять за партами вже правнуки колишніх випускників.

В 2008 році добудований новий корпус школи відкрив дітям свої двері: чудові класні кімнати, по сучасному обладнана їдальня, просторий актовий зал, комп’ютерний клас з підключеним Інтернетом, сучасні технічні засоби навчання, все це дає можливості розвивати кожного учня як творчу особистість, залучати їх до активного пізнавального процесу. У 2015 році на майданчику школи з'явилось спортивне спорядження, що дозволяє ще більше залучати школярів до активного та здорового способу життя.

Учні школи беруть активну участь і є переможцями міських олімпіад, конкурсу знавців української мови імені П. Яцика, літературного конкурсу імені Т. Шевченка. Займають призові місця в МАН, в Міжнародному конкурсі «Кенгуру». В школі діють учнівські самоврядування – об’єднання «Індіго», та «Країна Бджолярія» в початкових класах. Учнівське самоврядування сприяє розвитку громадянських якостей учнів в системі демократичних взаємин колективу на принципах самореалізації та самодостатності особистості. Переступаючи поріг нашої школи відчуваєш, що 114 років для неї- не вік. І галасливе дитинство, палка юність та учительська мудрість ще довго крокуватимуть пліч-о-пліч коридорами школи.

З лютого 2013 року в школі було впроваджене інклюзивне навчання. Основна мета навчання дітей з особливими потребами – це перебування дітей серед своїх однолітків, відчувати себе такими як усі.

В школі у 2015-2016 н.р. навчалося 298 учнів ( з них -  4  діток на інклюзивному навчанні, а також  2 дітей отримували індивідуальну освіту.)

У 2016-2017 н.р. навчається 316 учнів ( з них -  5  діток - на інклюзивному навчанні, а також  2 дітей отримують індивідуальну освіту.)