Четвер, 28.03.2024, 18:07

вулик « РОМАШКА »

учні 4 класу ЗОШ І-ІІІст №2,

вч. Павліченко В. П.

Тема роботи:   Умови росту і розвитку рослин

(Навчально-дослідний  з природознавства)

МЕТА ПРОЕКТУ: Продовжувати уявлення про те, що рослина живе, їй необхідні вода, світло, тепло.

На основі спостережень праці в природі виховувати у дітей засади екологічної культури правильне ставлення до природи.

Розвивати спостережливість допитливість. Виховувати самостійність, охайність, дбайливе ставлення до природи.

Виховувати взаємоповагу  під час спільної діяльності.

Ключові  питання:

•         Як нежива природа впливає на живу?

•         Який грунт найродючіший?

•         Дослідити умови проростання та розвитку цибулі у різних грунтах.

Догляд за рослинами

Спостереження

У вазонах, які знаходились на підвіконні і мали  грунт, збагачений перегноєм, зелені паростки з’явились швидше і добре розвинулись.

У вазоні, який отримував мало вологи і знаходився у закритій шафі, паростки ледь проросли і мали жовтий колір.

«  Березень 2024  »