Четвер, 02.05.2024, 16:12

Головна » 2016 » Березень » 26 » Фестиваль ДЮП - міський етап
Фестиваль ДЮП - міський етап

25 березня в місті Обухів, а саме у Центрі дітей та Юнацтва «Романтік» відбувся перший міський етап Фестивалю Дружин юних пожежних. Змагання проведено за сприянням відділу освіти м. Обухів та ініціативи Обухівського районного сектору Головного управління ДСНС. За право змагатися з кращими командами на обласному етапі боролися 6 команд навчальних закладів  у трьох етапах: «Візитка», «Домашнє завдання» та «Плакат соціальної реклами».

Діти потішили рятувальників дотепними жартами і вокальними номерами. Усі без винятку конкурсанти були надзвичайно артистичними, підготували змістовні виступи та здивували своєю неординарністю та самобутністю. Цікавими та змістовними були соціальні плакати юних рятівників.

В результаті напруженої, але цікавої  боротьби перше місце завоювала команда школи-гімназії №3, друге посіла команда ДЮП школи №2 «Sparkl» і третє місце посіла команда школи № 5 «Fire women».

Нашу школу представляли учні шкільного самоврядування "ІНДІГО", а саме:

Попов Юрій, Терещенко Юлія, Бойко Надія, Сушко Альона, Кузьменко Аліна, Зайченко Владислав, Солодовник Вікторія та Спасиба Максим.

Вітаємо  та бажаємо нових перемог!!!

Усі учасники отримали грамоти за участь, а переможці отримали спортивні призи.

Практика засвідчує: знання, здобуті таким чином, - найбільш результативні: діти не тільки знають, як діяти у випадку надзвичайних подій, але й уміють прийняти правильне рішення і надати допомогу іншому.

Переглядів: 574 | Додав: GORDIENKO | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »