Четвер, 02.05.2024, 03:03

Головна » 2016 » Січень » 28 » День Соборності
День Соборності

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.

Саме тому 22 січня 2016 року колектив школи готувався до цього свята, учні готувались провести святкову лінійку під назвою "Разом і до кінця". На жаль, через погодні умови навчально-виховний процес в школі був призупинений і лінійка не була проведена, але учні старанно та відповідально готувалися  защдалегідь до цього свята: лідерами шкільного самоврядування було складено відео-поздоровлення , учні молодшої школи намалювали патріотичні малюнки.

​

Учнівське самоврядування також ініціювало створення листа до учнів однієї з шкіл Донецької області. Школярі з різних класів  написали та розмалювали привітання на жовто-блакитних паперових долонях, а учні самоврядування «Індіго» відправили, вподальшому, лист на схід. Метою акції був заклик до дружби та єдності між різними містами України.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на олтар незалежності, соборності, державності…

Переглядів: 553 | Додав: GORDIENKO | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »