Неділя, 19.05.2024, 18:44

Головна » 2017 » Лютий » 14 » Предметні тижні (тиждень фізики та математики)
Предметні тижні (тиждень фізики та математики)

Тиждень (06.02.17-13.02.17) розпочався з лінійки, на якій вчителі фізики та математики оголосили про план проведення тематичного тижня

.

Протягом тижня проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів, на яких діти показали свої знання, вміння, навички, розкрили творчі здібності. У всіх класах проводилися математичні та фізичні п'ятихвилинки, вікторини, інтелектуальні турніри, ігри, конкурси, презентації, на яких звучали цікаві повідомлення, розв'язувалися нестандартні творчі завдання.

На стенді оголошень учні школи отримали нестандартні завдання з фізики, та мали можливість розв’язувати їх на перервах. За швидкі та правильні відповіді у вікторинах учні мали змогу здобути грамоти переможців.

Також цього дня у 5 класі пройшла гра «Математична мозаїка». За підсумками гри – перемогла дружба.

У середу було проведено брейн-ринг «Фізика навколо нас» серед учнів 9-11 класів.

За підсумками гри перемогу отримали учні 9 та 11 класу, адже отримали однакову кількість балів у підсумку. Також для 9-11 класів пройшли змагання з вікторини «Математичний калейдоскоп»,де перемогу здобув 10клас .

У четвер було проведено брейн-ринг «Фізика навколо нас» серед учнів 7-8 класів.

За підсумками гри команди здобули однакову кількість балів, тому була оголошена нічия.

Також проведено математичну вікторину між цими ж класами «Щасливий випадок». Переможцями стали учні 8 класу.

У п’ятницю були підбиті підсумки вікторин «Фізичний калейдоскоп» та «Фізичний ребус» для учнів 7-11кл та завдання «Фізика і природа у ребусах» для учнів 3-6 класів, згідно яких переможницею вікторини «Фізичний калейдоскоп» стала уч. 8 класу Ленда О., переможцем вікторини «Фізичний ребус» став уч. 9 класу Глевацький А. та переможцями вікторини «Фізика і природа у ребусах» стали учні 4 класу.

Вчитель математики у п’ятницю провела у 6 класі змагання «Математичні старти». Участь приймали команди «Плюс» та «Мінус». Перемогу з невеликою перевогою здобула команда «Мінус».

У понеділок відбулося закриття тижня. Закривали тиждень учні самоврядування з флешмобом «Точні науки». Переможці вікторин та змагань отримали грамоти.

Точні науки важливі й корисні, у цьому всі переконалися.

Переглядів: 471 | Додав: GORDIENKO | Рейтинг: 0.0/0
1 Rogerdrivy
Для тех кто соображает, про что толкую! Абузоустойчивый сервер - российский язык сайта, молниеносная поддержка, низкие цены, различные плюшки. Размещаю у них мувики с 2015 года, вообще все отлично, все жалобы отсылают нафиг. Ищешь гарантированный, безабузный хостинг, смотри - https://goo.gl/q13Adc или в профиле.

«  Лютий 2017  »